אומנות הציפורניים והסרת שיער

         הלחמת ריסים         

                         (להזמנת תורים - טל: 054-6575-210)                         

להזמנת תורים - טל: 054-6575-210

     בנייה ומילוי באקריל 

        (להזמנת תורים - טל: 054-6575-210)  

    בנייה ומילוי באקריל   

    מניקור בלק ג׳ל  

                               (להזמנת תורים - טל: 054-6575-210)                         

מניקור בלק ג׳ל

    בנייה ומילוי בג׳ל 

        (להזמנת תורים - טל: 054-6575-210)      

   מניקור בביו ג׳ל רך

         (להזמנת תורים - טל: 054-6575-210)

(להזמנת תורים - טל: 054-6575-210)

 

עיצוב ציפורניים דיגיטלי

עיצוב ציפורניים דיגיטלי
חברותייך ינשכו את מרפקיהן , הגברים-ירצו כל הזמן לנשק את ידייךואת תתגאי בעצמך ובידייך המושלמות שנראות כיצירת אומנות!אנחנו נדאג להפוך את ציפורנייך ליצירת אומנות באמצעות עיצוב חדש וייחודי – עיצוב ציפורניים באמצעות תוכנת מחשב!זוהי שיטה חדשנית ומהפכנית,שכבשה את אירופה ואמריקה!בעזרת מדפסת מיוחדת לציפורניים ניתן להפוך את הפנטזיה שלך למציאות!המאגר מציע לבחירתך יותר מ-4,500 ציורים ביניהם פרחים עדינים ואקזוטיים,
מלאכים, נוצות טווס, אותיות סיניות ואפילו דגלים !

עיצוב דיגיטלי לציפורניים

זהו לא סרט דביק! המדפסת מרססת את הציור על הציפורניים.אם תרצו עיצוב מותאם אישית-אנו נציע את מבחר התמונות והציורים שלנווהחשוב מכל שאם תרצו ,תוכלו להביא תמונה משלכם (שמורה על תקליטור נייד-Flash disk) ובקלי קלות נעצב אותה על הציפורניים שלכן.היופי והנוחות בטכנולוגיה המתקדמת באומנות הציפורניים בעזרת מדפסת הואחסכון זמן וכסף!העיצוב נעשה במהירות תוך 15-20 דקות, במחיר זול אז למה אתן מחכות?!יש לך הזדמנות לחולל שינויים מהפכניים ומופלאים בציפורנייך!
עיצוב דיגיטלי לציפורניים

עיצוב ציפורניים דיגיטלי

הסרת שיער IPL מתקדמת

מה זה הסרת שיער?

הסרת שיער היא אחד מטיפולי היופי הנפוצים ביותר בעולם. בכדי להסיר שיער עלינו לחמם ולהרוס את זקיקי השיער. על מנת לגרום להרס זקיקי השיער בלבד, מבלי לפגוע ברקמות הסובבות אותם, אנו זקוקים להבדלי צבע בין זקיקי השיער לרקמות האחרות שסביב להם. העקרונות הביולוגים הבאים עומדים לנגד עיננו כשאנו מבצעים הסרת שיער:
  • ככל שהאזור כהה יותר, כך יותר אור (חום) ייספג בו.
  • הצבע של הדרמיס (השכבה הפנימית של העור) אינו משתנה במשך הזמן.
  • צבע של זקיק השיער משתנה בהתאם לשלב צמיחת השיער.
  • הניגודיות שבין צבע זקיקי השיער לצבע הרקמה שסובבת אותם תהיה בשיאה.
 

מתי הוא השלב הנכון להסרת שיער?

אנאגן (שלב צמיחת השערה) הוא השלב האופטימלי להסרת שיער, וזאת מאחר ו:
  • בשלב זה קיים בזקיק ריכוז גבוה של מלנין, ההופך את האזור זקיק השערה לכהה יותר מסביבתו.
  • בשלב זה קיים ריכוז גבוה יותר של כלי דם סביב זקיק השערה. ריכוז זה של דם ורידי הופך את אזור זקיק השיער כהה יותר.
בשלב האנאגן, אזור זקיק השיער יספוג יותר אנרגיית חום ויהרס בטרם יפגעו הרקמות הסובבות אותו. הטכנולוגיה של אקטיב אינה נשענת על המלנין לבדו להסרת שיער, אלא גם על התשה אנרגטית של תאי המטריקס וכן על ההמוגלובין הכהה הנמצא בנימים הסובבים את הזקיק. שילוב זה הופך את הסרת השיער לאפשרית עבור מגוון רחב של צבעי שיער, כולל שיער אפור.
הסרת שיער IPL

כיצד עובד הטיפול?

טכנולוגיה מבוססת אור מסירה שיער בשלושה אופנים:
  • הרס זקיקי השיער על ידי קואגולציה של המלאנוציטים ושל תאי המטריקס בזקיק.
  • חסימת נימי זקיקי השיער בעזרת אנרגיית חום, שמשמעותה פחות תזונה וחמצן לזקיקי השיער.
  • גירוי תאי המטריקס שלא נהרסו להפעיל משאבות סידן המכלות את האנרגייה של התא דבר המביא להאטת המטבוליזם של התא וירידה ביכולתו לצור שיער. שלושה אופנים אלו תומכים האחד בשני, כך שאם האחד אינו מספק תוצאות, השניים האחרים יספקו אותן.
 

האם הטיפול כואב?

טכנולוגיית GEM-PL מאפשרת טיפולים ללא תחושת כאב. רובם המכריע של המטופלים מדווחים כי אינם מרגישים דבר. חלק קטן מדווח על תחושה קלה של עקצוץ עדין. טכנולוגיית GEM-PL מאפשרת לומר, שיש לנו המכשיר הבטוח והטוב ביותר. אקטיב מחזיקה בתווי התקן והאישורים המחמירים ביותר: FDA אמריקאי, CE Medical אירופאי, מכון התקנים הישראלי, משרד הבריאות הקנדי, משרד הבריאות האוסטרלי, CSA, ISO 13845, ISO 9001 ועוד...

האם ניתן לבצע טיפולים על עור כהה?

בהחלט. למכשירים החדישים מבית אקטיב תוכניות טיפול מיוחדות, המותאמות למטופלים בעלי עור כהה.

האם ניתן לטפל בכל מקום על פני הגוף?

בעיקרון כן, פרט לאזורים מסוימים. יש להימנע מטיפול באזור העיניים והגבות ובאזור עטרת הפטמה. יש לשים לב שלא לטפל באזורים עם קעקועים, זאת במידה ורוצים לשמור על שלמות הקעקוע.

על אילו כללי בטיחות יש להקפיד במהלך הטיפול

משקפי מגן הם חובה לנוכחים בחדר הטיפולים. אין לבצע טיפול במטופל/ת שהשתזפו / נכוו לאחרונה. יש להפסיק טיפול כשהמטופל/ת חשים אי נוחות או כאב. מטופל/ת בעלת היסטוריה רפואית בתחום העור או כאלו הנוטלים תרופות המגבירות רגישות לאור יוועצו ברופא בטרם תחילת הטיפול. אין לטפל בנקודות חן אלא אם נבדקו מראש על ידי דרמטולוג. טיפול ראשון במטופל/ת חדש/ה יהיה טיפול מבחן ויבוצע בעוצמה נמוכה ובאזור קטן ומוצנע. כללים נוספים וספציפיים נמצאים ברשות המטפלים ושמירה עליהם תעניק טיפול בטוח, יעיל וללא תופעות לוואי.

כמה טיפולים נדרשים עד להסרת השיער סופית?

אין תשובה אחידה לשאלה זו. התשובה תלויה בפרופיל ההורמונלי והגנטי של המטופל. פרופיל זה הינו אינדיבידואלי ומשתנה ממטופל למטופל, ולכן יידרש מספר טיפולים שונה עד לסיום הטיפול עבור כל מטופל/ת.

למה דווקא אצל Nata.Lee?

הסרת שיער
זה לא רק בגלל היחס האישי והחם והשירות המקצועיזה לא רק בגלל המקום השקט והאינטימיזה בגלל השילוב של איכות עם מחירים ללא תחרות!בחדר היופי בקומה שנייה נמצא המכשיר הטוב ביותר והמתאים ביותר להסרת שיער. זהו מכשיר ה-Active Record 618, בפיתוח טכנולוגיה וייצור כחול-לבן. Active היא היצואנית הגדולה ביותר בתחום ה-IPL. מכשירי ה- Active נמכרים ב-42 מדינות ברחבי העולם. זהו המכשיר הבטוח ביותר ומאפשר ללקוחותיי לקבל טיפולים יעילים ובטוחים.
                   

           

הסרת שיער בשעווה                           

      (להזמנת תורים - טל: 054-6575-210)                                                                 

   

   

         

בואי!

אני מחכה לך!

באהבה, NATA.LEE

054-6575210