מאמרים מקצועיים על החלקת שיער

16 יולי

החלקה יפנית טרנד או נורמה?

החלקת שיער יפנית נכנסה לחיינו כרוח סערה וזאת בשל השיטה הייחודית שלה.
החלקה יפנית הגיעה אלינו היישר מיפן וכמו כל דבר ביפן גם שיטת החלקה זו הינה מתקדמת ותורמת רבות לשיער בניגוד להחלקות השיער השונות שקיימות בתחום.

החלקה יפנית מועשרת בויטמינים מינרלים וקולגן אך לצד החומרים החיוניים ישנם גם חומרים כימיקלים שעוזרים להגיע לתוצאה הרצויה. חומר ההחלקה של שיטה זו פועל בשני מישורים, הראשון הוא  החומר הפעיל שמשנה את המבנה הפנימי של השערה ובמישור השני החומר משקם ומזין את השערה באמצעות המרכיבים הטבעיים שהוא מכיל.

אופן הביצוע

תהליך החלקה יפנית אורך בממוצע כארבע שעות כאשר כל קבוצת שערות נחשפת אל החומר הפעיל ובעזרת מגהץ קרמי מיוחד ששומר על הטמפרטורה שמתאימה לתהליך, מבצעים את ההחלקה יפנית.

החלקה יפנית איננה דורשת טיפול אינטנסיבי יומיומי, שלא כמו ההחלקות אחרות  שדורשות התעסקות אינסופית. לאחר החלקה יפנית מומלץ לא לשטוף או להרטיב את השיער במשך כמה ימים, מעצב שיער יסביר לכול לקוחה איך לשמור על מראה מושלם. כדי לשמור על ההחלקה ועל שיער רך ונעים יש להשתמש בחומרים מיוחדים המתאימים להחלקה יפנית על פי הנחיות הספר.

 החלקה יפנית נעשית שוב רק אחרי צמיחת השיער ולכן זה משתנה מלקוחה ללקוחה.

קהל יעד

החלקה יפנית מתאימה כמעט לכולם למעט נשים  אשר עברו חמצון בעבר או בעלות שיער פגום משורשו, לכן מומלץ מאוד להגיע אל מעצב שיער שהתמחותו היא החלקה יפנית ולוודא שאכן שיערך מתאים ומוכן לעבור החלקה.

בהצלחה

  1. שגית מורנו
    5 באוגוסט 2012 ב- 18:50

    לדעתי החלקה יפנית מזמן הפכה לנורמה. כל אישה שנייה שעוברת ברחוב עם שיער חלק כנראה עברה החלקה. בכל מקרה נהניתי מאוד לקרוא את המאמר.

  2. זהבית
    12 באוגוסט 2012 ב- 17:55

    דניאל לפני שבועיים עשיתי החלקה יפנית רציתי להגיד לך תודה על היחס החם והאוהב ועל הצוות המדהים שלך . . ממליצה בחום על ההחלקה בתודה זהבית

Leave a reply