מאמרים מקצועיים על החלקת שיער

24 דצמבר

תוספות שיער – התוספת שתופסת

במרחק נגיעה

כמו בכל תחומי האסתטיקה והיופי גם תחום טיפוח השיער מציע התגשמות כל רצון וגחמה בהישג יד. היום כל אחת יכולה להגשים את חלומה הכי פרוע והכי קיצוני על שיערה גם אם הוא דליל, קצר וללא ברק, אפשר להפוך אותו לשיער מלא, ארוך או נפוח וזאת בזכות תוספות שיער שבעזרתם יש את היכולת להגיע לתוצאה הרצויה והמושלמת ביותר.

תוספות שיער עשויות מ מאה אחוז שיער טבעי אשר מיובא מאירופה מהאיכות הכי טובה וגבוהה שיש וזאת הסיבה שתוספות שיער לא נראות מלאכותיות ולא טבעיות. עם תוספות השיער ניתן לצבוע את השיער, לסלסל או לחילופין להחליק, תוספות השיער מגיעות במרקמים שונים כך שהן מתאימות לכל סוגי השיער הקיימים .

רגע האמת

תוספות שיער משתלבות בשיער הטבעי בכמה שיטות כאשר אחת מהן הרצויה והיעילה ביותר היא שזירה, בעזרת מלחם קטן בעל טמפרטורה גבוהה ועם חומר ייחודי שאינו מזיק כלל לשיער או לקרקפת, תוספות השיער מתהדקות לשיער הטבעי ויוצרות הרמוניה מושלמת עם השיער הטבעי הקיים.

את החיבורים בין השיער הטבעי לבין תוספות  השיער לא רואים ולא מרגישים כלל, חלקן מתחברות ליד הקרקפת וחלקן מהקצוות אך בכל מצב הן אינן מורגשות גם לא בזמן החפיפה, לא בזמן ההברשה או בכלל בכל טיפול בשיער.

עוד בזמן העבודה על השיער אפשר לראות כיצד השיער מתמלא באופן מושלם וטבעי, מקבל נפח ועושר אשר נותן מראה בריא יותר וחיוני יותר בסיום מובטחת תוצאה שאינה פחות ממושלמת שכן קודם לכן היה השיער קצר או דליל ואחרי הטיפול קיבלנו שיער מלא ארוך ונפוח בעל נוכחות מרשימה.

לאחר זמן מה שהשיער אורך יש צורך להגיע למספרה שוב כדי לחדש ולרענן את התוספות שיער.

  1. טליה לוי
    22 במאי 2013 ב- 9:41

    החלומות על תסרוקת מיוחדת ליוו אותי לאורך שנים תמיד בחנתי תסרוקות של אחרות, דפדפתי בקטלוגים שונים שנקלעו לידיי בביקור אצל מעצב שיער , אני למדתי להקשיב למעצב שיער שלי, נדלקתי על תסרוקת שישבה לי בראש ודניאל גפן מעצב שיער מוביל בתחום תסרוקות ערב וכלה , הלך על כיוון שונה לחלוטין אני כל כך שמחה שנתתי בו אימון , קבלתי תסרוקת שמאוד החמיאה לי והתאימה למבנה הפנים , ראשית התסרוקת כללה הוספת תוספות שיער בהתאמה מדוייקת לסוג וצבע השיער , תוספות שיער מ-100% שיער טבעי , אופן הגישה והטיפול בשיער נעשה בצורה כל כך מקצועית ומיומנת קבלתי תסרוקת מיוחדת במינה דבר שגרם לי לעונג ושמחה כפולה , ברצוני לאודות לדניאל גפן מעצב שיער ולכל הצוות היקר , על היחס האישי והחוויה הענקית שקיבלתי יישר כח תמשיך לשמח עוד כלות רבות , שפע ברכה והצלחה מרובה , אוהבת טליה לוי תודהההה ,

Leave a reply