תוספות שיער

תחום טיפוח השיער כבר מזמן קיבל את המונח "עולם האפשריות הבלתי מוגבלות" בזכות השינוי שהשיער שלנו מסוגל לעבור, ניתן לצבוע, לספר, לדלל, לתלתל, להחליק ולהוסיף שיער על ידי תוספות שיער למתן הארכה ונפח, תוספות שיער הינם איכותיות ומשתלבות באופן מושלם בצבע ובטקסטורה של השיער הטבעי.בעזרת תוספות שיער ניתן להגיע לאיזה סגנון שרק חולמים בעיקר אותן הנשים בעלות שיער דליל אשר חופצות בשיער מלא ארוך ונפוח.

הכנת תוספות שיער וחיבורם  לשיער הטבעי נעשית בשיטה בטוחה תוך שימוש במלחם קטן ומיוחד המגיע ל- 180 מעלות המאפשר חיבורים קלים, חזקים, בטוחים ונוחים כך שלא לא מרגישים כלל את החיבורים בקרקפת גם בשכיבה.

מטופחת בכל מצב

שיער שיש לו תוספות שיער יכול לעבור כל טיפול של חום כמו פן או בייביליס.ניתן לחפוף, להבריש, להרים את השיער, לעשות תסרוקות ועוד בנוסף אישה אשר רוצה לעשות גוונים יכולה להשתמש בתוספות שיער במקום לעשות ההברה או חמצון חזק ולקבל את אותה התוצאה רק בריאה יותר. תוספות שיער לא נהרסות כלל ולא נשחקות אך יחד עם זאת כמיידי שישה חודשים עם גדילתו של השיער, יש צורך בחידוש ראש התוספות על מנת לחדש את הקראטין אשר מכיל חלבון הבונה את השערה כך שאת תוספות השיער לא מחליפים אלא רק מורידים ומלחימים מחדש.