מאמרים מקצועיים על החלקת שיער

13 יולי

מהי החלקה ברזילאית?

החלקה ברזילאית הינה שיטה להחלקה זמנית של השיער על ידי מעצבי שיער שקיבלו רשיון לכך. החלקת השיער מתבצעת על ידי החדרת קראטין לתוך השיער והחלקתו על ידי מחליק שיער.

החלקת שיער ברזילאית מנטרלת את קרזול השיער, מחליקה את השיער ומחזיקה כ – 3 חודשים. החלקה ברזילאית עולה כ – 800 ש"ח עד 3200 ש"ח בתלות באורך השיער. השיטה שמקורה בברזיל ניתנת ליישום על כל סוגי השיער (צבוע, גוונים, טבעי וגם שיער שהוחלק בעבר). טכניקת היישום דומה להחלקה יפנית בשיטת Yuko system בעובדה שמשתמשים במחליקי שיער (מגהצי שיער) על מנת לנעול את החומר בתוך סיב השערה.

השיטה מיועדת להחליק תלתלים ושיער גלי על ידי צמצום ה"קרזול". ההחלקה מחזיקה בין 11-13 שבועות וחזרה על הטיפול מדי מספר חודשים תאפשר טיפול בשיער חדש שצומח. לאחר ביצוע ההחלקה (עד 72 שעות) יש להימנע: משטיפת השיער ו/או הרטבתו, לעשות פעילות ספורטיבית, להעביר את השיער מאחורי האוזניים או להשתמש בקליפס לשיער, לעשות "קוקו" או להשתמש במטפחת שיער. אי הקפדה על כללים אלו עלולה לפגוע בתוצאות ההחלקה.

 1. ronit
  2 באוגוסט 2012 ב- 0:23

  האם החלקה ברזילאית גורמת נזק לשיער ? והאם היא מתאימה למזג האוויר הישראלי ? אני לא צרכה לספר לך על הלחות הגבוהה ממנה אנחנו סובלים בתקופה זו של הקיץ , אשמח לקבל תשובה המשך ערב מקסים ,

 2. איריס
  2 באוגוסט 2012 ב- 13:50

  היה לי שיער מתולתל ארוך והיה לי קשה להסתדר איתו. מאז שעשיתי אצלך החלקה ברזילאית, השיער שלי חלק ומבריק ואני מאוד מרוצה מהתוצאה הסופית. ממליצה בחום !!!

 3. דורית.מ
  2 באוגוסט 2012 ב- 18:15

  אני מאוד מתלבטת עברתי לפני חצי שנה גוונים והשיער שלי היום מאוד יבש האם החלקה ברזילאית תייבש לי את השיער יותר או שהיא תעניק לו ברק ? ממתינה לתשובה בתודה דורית

  • שירן.א
   3 באוגוסט 2012 ב- 11:31

   וואלה גם לי יש שיער מקורזל די קשה להסתדר איתו בבוקר עם כל הקרמים של השיער
   עשיתי לפני כמה שנים טובות החלקה החזיק לי שנה אבל עכשיו אני ממש רוצה להשקיע בעיצוב השיער ברגע הראשון שיהיה לי כסף אני קובעת תור :)
   אני מאוד אוהבת שיער ארוך וחלק כשאני עושה פן אני מרגישה הכי יפה ומקבלת מלא מחמאות !
   השאלה אם כדי לי לעשות החלקה ברזילאית או שיש החלקה יותר חזקה שתחזיק מעמד ליותר זמן ?! בתודה שירן .א.

Leave a reply